Slice 1Slice 1rip_downSlice 1Slice 1

Odense

odense

Rådgivningscenter Odense

– vi yder rådgivning og patientstøtte i hele Region Syddanmark.
Vores rådgivningscenter ligger i Odense.
I Varde, Kolding og Aabenra er vi til stede hver måned.
Desuden kommer vi til Vejle  den 4/2, 7/4 og 2/6.
Se hvor og hvornår i arrangementskalenderen eller  se vores sktiviteter for foråret 2016 som pdf her

Adresse

Gråbrødrepassagen 9, 1. sal
5000 Odense C
Tlf: 7025 0000
rcodense@hjerteforeningen.dk

 

Se på nedenstående hvordan du finder os

http://map.krak.dk/?index=yp&id=66520642&query=

 

Åbningstider:

Personlig henvendelse
Mandag kl. 9-15
Tirsdag til fredag efter aftale

Telefonisk henvendelse:
Mandag til fredag kl. 9-15

Personale i Rådgivningscenter Odense

Janie Cecilie Haug – Rådgivningsleder
jchaug@hjerteforeningen.dk

Kirsten Magaard – Sygeplejerske
kmagaard@hjerteforeningen.dk

Charlotte Munkholm – Sygeplejerske
cmunkholm@hjerteforeningen.dk

Helle Henriksen – Sygeplejerske
hhenriksen@hjerteforeningen.dk

Lene Elise Nielsen – Socialrådgiver
lenielsen@hjerteforeningen.dk

Malene Stærmose – Socialrådgiver
malenes@hjerteforeningen.dk

Mariana Cartuliares – Fysioterapeut
marianac@hjerteforeningen.dk